JAVNI POZIV – PRIJAVA ŠTETE OD ELEMENTARNE NEPOGODE – OLUJNOG NEVREMENA

URBROJ: 2158/06-01-16-44

U Vuki, 14. srpnja 2016. godine

PRIJAVA ŠTETE OD ELEMENTARNE NEPOGODE – OLUJNOG NEVREMENA

Obavještavamo Vas da je Župan Osječko-baranjske županije donio Rješenje o proglašenju elementarne nepogode – olujnog vjetra praćenog tučom i velikom količinom oborina, KLASA: 920-11/16-01/4, URBROJ: 2158/1-01-02-16-2, od 04. srpnja 2016. godine na području Osječko-baranjske županije za gradove Našice i Osijek, te općine Antunovac, Bilje, Bizovac, Čeminac, Čepin, Darda, Đurđenovac, Erdut, Ernestinovo, Feričanci, Jagodnjak, Koška, Levanjska Varoš, Petrijevci, Punitovci, Semeljci, Strizivojna, Šodolovci, Vladislavci i Vuka za sljedeće skupine dobara: građevine, oprema, dugogodišnji nasadi, šume, obrtna sredstva – poljoprivredna proizvodnja, ostala sredstva i dobra.

Pozivaju se fizičke i pravne osobe da prijave štete u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Vuka,  od 14. srpnja 2016. godine do 29. srpnja 2016. godine, svakim radnim danom od 08.00 do 15.00 sati.

Za kulture za koje se šteta prijavljuje potrebno je navesti površinu odnosno broj stabala/trsova za voćarske/vinogradaske kulture, te k.č.br. i k.o.

Štete se prijavljuju na propisanom obrascu EN-P (možete preuzeti OVDJE  ili popuniti u Jedinstvenom upravnom odjelu), a uz prijavu je potrebno priložiti:

• kopiju obrasca LIST A i B za 2016. godinu izdanog od Agencije za plaćanje u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju, te kopije posjedovnog lista
  • broj žiro-računa,
  • OIB,
  • osobnu iskaznicu i broj telefona.

Općinsko povjerenstvo za procjenu šteta od elementarnih nepogoda