JAVNI NATJEČAJ za prijam u radni odnos na određeno vrijeme na projektu „Širenje mreže socijalnih usluga u zajednici – faza I” “Aktivno u trećoj životnoj dobi”, UP.02.2.2.06.0018 – asistent u provedbi projektnih aktivnosti i radu s ciljanom skupinom

IMG-20230214-WA0008

Na temelju Odluke o financiranju projektnog prijedloga „Aktivno u trećoj životnoj dobi“ Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike, KLASA: 910-01/20-06/21, URBROJ: 524-05-2-2-2/4-20-69, od 25. kolovoza 2020. godine, te Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014-2020 “Širenje mreže socijalnih usluga u zajednici”, Kodni broj: UP.02.2.2.06.0018, od 05. listopada 2020. godine, te članka 42. Statuta Općine Vuka („Službeni glasnik Općine Vuka“, broj 01/14, 01/18 i 01/20), Općinski načelnik Općine Vuka, objavljuje

JAVNI NATJEČAJ

za prijam u radni odnos na određeno vrijeme na projektu „Širenje mreže socijalnih usluga u zajednici – faza I” “Aktivno u trećoj životnoj dobi”, UP.02.2.2.06.0018

u Općini Vuka za potrebe provedbe aktivnosti u sklopu projekta “Aktivno u trećoj životnoj dobi” – asistent u provedbi projektnih aktivnosti i radu s ciljanom skupinom

  1. Broj traženih osoba: 1
  2. Vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme, za vrijeme trajanja projekta, najduže do 5. listopada 2022. godine, radi obavljanja privremenih poslova za vrijeme ugovorenog trajanja projekta „Aktivno u trećoj životnoj dobi“
  3. Radno vrijeme: puno radno vrijeme
  4. Mjesto rada: područje Općine Vuka
  5. Opis poslova:
  6. pomoć voditeljima oko provedbe projektnih aktivnosti, prijevoz ciljane skupine na radionice, kod liječnika, te do drugih ustanova, pomoć voditeljima u provedbi radionica, te drugi poslovi za potrebe provedbe projektnih aktivnosti.

6.    Kandidati moraju ispunjavati sljedeće uvjete za prijem u radni odnos:

  • punoljetnost,
  • hrvatsko državljanstvo,
  • razina obrazovanja – SSS,
  • vozača dozvola B kategorije,
  • sposobnost rada u timu i dinamičnom okruženju, samostalnost i odgovornost, kreativnost, spremnost na kontinuirano učenje, senzibilnost za područje rada sa starijim osobama.

       7.    Prijavi na Javni natječaj kandidati su dužni priložiti:

  • životopis,
  • presliku osobne iskaznice,
  • presliku dokaza o završenoj školi,
  • vlastoručno potpisanu izjavu kandidata/kandidatkinje da je suglasan/na sa svim uvjetima natječaja te korištenjem i obradom osobnih podataka u svrhu provedbe postupka nakon objavljenog natječaja (izjava se može preuzeti na internetskoj stranici Općine Vuka – www.opcina-vuka.hr)
  • odgovarajuću, diplomu, svjedodžbu, certifikat (preslika) ili vlastoručno potpisanu izjavu o poznavanju rada na računalu
  • preslika vozačke dozvole.
  • vlastoručno potpisanu izjavu o iskazu interesa za edukaciju (Odabrani kandidat obvezan je pohađati edukacije za jačanje komunikacijskih vještina, jačanje kompetencija za rad s ciljanom skupinom, organiziranje aktivnosti za starije osobe).

Odabrani kandidat obvezan je pohađati edukacije za jačanje komunikacijskih vještina, jačanje kompetencija za rad s ciljanom skupinom, organiziranje aktivnosti za starije osobe.

Osobe koje se prijavljuju na javni natječaj dužne su dostaviti svoju prijavu na adresu:

Općina Vuka, Osječka 83, 31403 Vuka, putem pošte ili osobno, u roku od 8 dana, od dana objave natječaja na oglasnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, u zatvorenoj koverti, s naznakom: ” Za natječaj – Aktivno u trećoj životnoj dobi – asistent u provedbi projektnih aktivnosti i radu s ciljanom skupinom “

Javni natječaj biti će objavljen na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i internetskoj stranici Općine Vuka – www.opcina-vuka.hr.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvijete iz natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj.

Kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja, bit će pozvani na razgovor koji će se održati u prostorijama Općine Vuka, kako bi se utvrdila njihova motivacija za rad na predmetnom projektu, o čijem će terminu biti pravovremeno obavješteni. Za kandidate koji ne pristupe razgovoru, smatrat će se da su povukli prijavu.

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.

Općina Vuka zadržava pravo poništiti oglas bez posebnog objašnjenja.