OBAVIJEST – TEHNIČKI PREGLED I REGISTRACIJA TRAKTORA

O B A V I J E S T

TEHNIČKI PREGLED I REGISTRACIJA TRAKTORA I PRIKLJUČNIH  VOZILA  OBAVITI ĆE SE 13. LIPNJA 2019. GODINE (ČETVRTAK) SA POČETKOM U 08,00 SATI

Tehnički pregled na terenu će obaviti Stanica za tehnički pregled vozila  AUTOREPARATURA Osijek,  sukladno  dosadašnjoj  praksi.

Tehnički pregled će se obavljati na lokaciji u centru Hrastovca (igralište).

Molimo sve zainteresirane da zbog sigurnosti u prometu kao i vlastite  sigurnosti, obavezno obave tehnički pregled i obave registraciju traktora i priključnih vozila.

Također se upozoravaju vlasnici traktora i priključnih vozila da na tehnički pregled dođu sa  traktorima i prikolicama u  tehnički ispravnom stanju.

Troškove tehničkog pregleda (osim police osiguranja) stanovnicima općine će sufinancirati općina Vuka, uz uvjet da je priložena potvrda općine Vuka da ne postoji dug prema općini Vuka po osnovu:
  • grobne naknade
  • komunalne naknade
  • zakupa i prodaje poljoprivrednog zemljišta
  • legalizacije
  • komunalnog doprinosa.

O terminu ponovljenog tehničkog pregleda i registracija, obavijestit ćemo Vas naknadno.