PODACI O SMJEŠTAJNIM OBJEKTIMA ZA SMJEŠTAJ IZBJEGLICA IZ UKRAJNINE – TRAŽE SE

Poštovani mještani Općine Vuka, Stožer civilne zaštite Općine Vuka je zaprimio Zahtjev Ravnateljstva civilne zaštite – područni ured Osijek da žurno dostavi podatke o privatnim smještajnim kapacitetima na području Općine Vuka. Povodom aktualne situacije i potrebe osiguravanja trajnijeg i prikladnijeg rješavanja smještaja za izbjeglice iz Ukrajine, zbog integracije u redovni život zajednice (škola, zdravstvo, posao…) potrebni su nam podaci o smještajnim objektima koji bi se ustupili na korištenje uz određene ugovorne uvjete za smještaj izbjeglica kao trajnije rješenje. Ukoliko ste u mogućnosti ponuditi trajniji smještaj za osobe izbjegle iz Ukrajine, molimo da se javite Općini Vuka telefonskim putem na broj 031/389-311 ili e-mail: procelnik@opcina-vuka.hr.

Potrebni podaci:

– vrsta objekta,