Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću – Nacrt Izmjena i dopuna Pravilnika o financiranju programa, projekata i javnih potreba sredstvima proračuna Općine Vuka

Na temelju članka 11. Zakona o pravu  na pristup informacijama  („Narodne novine“ broj 25/13, 85/15) i 69/22) općinski načelnik Općine Vuka objavljuje

SAVJETOVANJE SA ZAINTERESIRANOM JAVNOŠĆU

SAVJETOVANJE SA ZAINTERESIRANOM JAVNOŠĆU

Savjetovanje traje od 06. veljače do 07. ožujka 2023. godine.

Pozivamo predstavnike zainteresirane javnosti da najkasnije do 07. ožujka 2023. godine do 12:00 sati, dostave svoje prijedloge, komentare i primjedbe na Nacrt Izmjena i dopuna Pravilnika o financiranju programa, projekata i javnih potreba sredstvima proračuna Općine Vuka (dalje u tekstu: nacrt Izmjena i dopuna Pravilnika) s obrazloženjem, putem e-maila: opcinavu@inet.hr ili na adresu Osječka 83, 31403 Vuka.

Prijedlozi, komentari i primjedbe na predloženi nacrt Izmjena i dopuna Pravilnika dostavljaju se isključivo  na obrascu za savjetovanje sa zainteresiranom javnošću kojeg možete preuzeti na internet stranicama Općine Vuka.

Prijedlozi, komentari i primjedbe moraju sadržavati i adresu podnositelja i biti čitko napisani, uz javno navođenje dijela prijedloga akta/dokumenta na koji se odnose, te biti dostavljeni u gore navedenom roku.

Po završetku savjetovanja, svi  pristigli prijedlozi bit će javno dostupni na internetskoj stranici Općine Vuka. Ukoliko ne želite da Vaš prijedlog bude javno objavljen, molimo da to  jasno istaknete pri slanju prijedloga.

Nacrt Izmjena i dopuna Pravilnika je objavljen u elektronskom obliku na internet stranici Općine Vuka www.opcina-vuka.hr .

Nacrt Izmjena i dopuna Pravilnika koji je  objavljen na internet stranici Općine Vuka predstavlja radni materijal pa je kao takav podložan ispravcima, izmjenama i dopunama te se ne može smatrati konačnim, u cijelosti dovršenim prijedlogom Izmjena i dopuna Pravilnika.

Tekst ove objave objavit će se na web stranici Općine Vuka www.opcina-vuka.hr u rubrici „Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću“

Po provedenom savjetovanju izradit će se Izvješće o provedenom savjetovanju.

Općinski načelnik

Damir Maričić, dipl.oec.